Školní volby

I letos jsme si ve škole vyzkoušeli, jaké to je volit ...

Žáci čtvrtého a pátého ročníku si v rámci hodin vlastivědy připravili volební programy se svými návrhy na změny, které následně odprezentovali všem žákům školy. Každý žák promítl do svéhu programu nejen své nápady, ale také trochu sám sebe, a to do celkového zpracování plakátu. V pondělí 31. října tak všichni žáci i učitelky školy měli možnost vybrat si jednoho zástupce, jehož program je nejvíce zaujal a dát mu svůj hlas. Všichni žáci si tak mohli vyzkoušet, jaké to je volit a přiblížili jsme jim tak alespoň trochu celý proces voleb. Po skončení hlasování usedla volební komise, aby sečetla všechny hlasy. Vítězkou se stala žákyně páté třídy, která ve svém programu měla nápady nejen na změny ve výuce, ale i na možné školní akce. Vítězce gratulujume a v budoucnu uvidíme, jak se ji podaří naplnit její volební program.

Na zpracované volební programy i samotný průběh voleb se můžete podívat ve fotogralerii.