Opět se přiblížily Vánoce a my se všichni společně setkali na vánoční besídce.

Vánoční dopoledne 22. prosince jsme zahájili venkovním prskáním prskavek a poté jsme se již přesunuli do školy. Nejprve jsme si všichni společně zazpívali pár tradičních, ale i moderních vánočních písní, a pak následovala dvě krátká představení. Jedno v českém jazyce, které si přichystali žáci prvního a druhého ročníku, a druhé dokonce v jazyce anglickém, který již ovládají žáci starší. Obě představení sklidila velký úspěch a herci se dočkali potlesku. Čekání jsme si ještě zkrátili židličkovanou. Poté jsme se již mohli vrhnout na kupu dárků, která na nás všechny čekala pod stromkem. Každý si našel dárek, který rozbalil a i ta nejmenší maličkost každého z nás zahřála u srdce a vykouzlila úsměv na tváři.

Přejeme všem krásné a pohodové Vánoce strávené s rodinou a s blízkými, a také hodně zdraví a pevné nervy do dalšího roku!